plakát / rok kohouta

z fotogalerie

novinky / aktuality

vloženo | 11.11. 13:18:43

Na scéně i fyzický básník Petr Váša

Letošní oslavu roku kohouta obohatí svým vystoupením i  básník, hudebník, textař, skladatel, výtvarník, experimentální herec v jedné osobě označovaný jako fyzický ...
vloženo | 2.11. 10:55:04

V programu bude hudba i bojové uměni

V rámci programu oslav roku Čínského nového roku  Kohouta se představí táborská kapela ONE SPIRIT (pop-rock). Proběhne rovněž exhibiční ukázka bojové ...

diskuze / fórum

vloženo | 3.1. 22:02:59

Kali

>> ČenDa: Pozdě, ale přece - uvádí se, že první čínský kalendář byl sestrojen v roce 2637 před n.l., takže je vlastně asi rok 4653 :-) ...
vloženo | 8.2. 10:57:17

ČenDa

A jaký je teda rok... nevim číslo!!!! jako 2016 a oni maj také 2016? ...


qr kód

Čínský Nový rok

Oslava Čínského Nového roku v Táboře

Tato akce a oslava Čínského Nového roku je multikulturní a multimediální nestandardní silvestrovská oslava příchodu Nového roku podle tzv. čínského horoskopu a jeho  dvanácti znamení napříč spektrem všech obvyklých pojetí a žánrů v ryze evropském stylu. 

Oslava nemá jakýkoli náboženský, politický ani jiný rozměr či podtext a nesnaží se v tomto směru o žádnou podporu kromě podpory sebe sama.


Rezervace míst u stolů - velký sál

  Z organizačních důvodů prosíme účastníky oslavy, aby si do předvečera akce REZERVOVALI místo ke stolu prostřednictvím rezervačního formuláře, emailu nebo mobilu viz kontakty. Platnost rezervace je do 20.00 hodin.


Vstup ZDARMA

Již klasicky je na celou akci VSTUP  i půlnoční PŔÍPITEK ŠAMPAŇSKÝM a veškerý program ZDARMA.


Co vás čeká:

Odpoledne (Čínský nový rok) pro děti 

Jako novinku na letošní nový rok KOHOUTA jsme připravili i  odpoledne pro děti. Jeho součástí bude mimo jiné  kohoutí promítání, hry,  soutěže  i vystoupení kouzelnice.  (doporučeno pro děti  ve věku 5 - 12 let)


Možná přijde i kouzelnice

 Odpolední část programu - sekci pro děti zpestří svým poutavým vystoupením kouzelnice MAGIC ROSA.


Silvestrovské promítání včetně odpoledních pohádek pro děti

  Kromě veselého silvestrovské promítání pohádek pro děti v odpolední sekci vás čeká i to  tématické - zaměřené na oslavovaný rok a zvíře, které mu bude další rok vládnout.  Na plátně vám připomeneme proběhlé ročníky a dozvíte se další info o akci a jejích partnerech a sponzorech.


Slavnostní výzdoba prostor

 V připravené  výzdobě prostor akce kromě standardních silvestrovských balónků, lampionů, třásní, hvězd a dalších podobných motivů naleznete určitě i prvky spojené se znamením, jehož příchod právě slavíme.


Silvestrovské masky

Slavnostní výzdobu a kulisu celé oslavy doplní masky zvířat a symbolů zvěrokruhu a další kostýmy, které si rozhodně můžete na akci také vzít.


Večerní programový blok


Vystoupení fyzického básníka Petra Váši

 Perličkou letošní oslavy je  i vystoupení ikony české avantgardní scény - básníka, textaře skladatele, hudebníka, herce a takzvaného fyzického básníka  Petra Váši. Tento v minulosti  působil například v kapelách   Z kopce, Ošklid,  A-beat,  Ty Syčáci i Hudba Praha. viz: www.petrvasa.cz


Hudba a koncert

  Ani na dalším ročníku akce nemůže chybět tradiční sólové vystoupení kytaristy JIRKY ŠORMA (Metallica revival).  Dále se v průběhu večera představí a zahraje táborská hudební formace ONE SPRIRIT (pop-rock). 


DJ (diskžokej)

 

K tanci a poslechu vám opět z gramců bude pouštět skladby vybraný DJ. Pro velký úspěch se znovu představí DJ ČERMI (soul rockers)


Muay Thai - exhibiční vystoupení

Na zpestření přicházejícího divokého roku kohouta jsme pro vás připravili i krátkou exhibiční ukázku bojového sportu MUAY THAY (thajský box)


Soutěž o ceny

V soutěži o ceny již tradičně  můžete vyhrát stovky hodnotných klasických i netradičních tématickýxh cen. Jejich seznam zde bude před oslavou zveřejněn. Neváhejte proto a hojně kupujte nabízené losy, čímž celou akci podpoříte.

> seznam cen <


Čínské stoly (pohoštění a občerstvení)

 Na již tradičních tzv. čínských stolech nebude chybět vyhlášený GULÁŠ. a další speciality. K dispozici bude rovněž už obyvklý čínský čaj


Půlnoční silvestrovský přípitek

O půlnoci samozřejmě nemůže chybět klasický přípitek šampaňským (ZDARMA) a nezbytná přání a předsevzetí do Nového roku!


Půlnoční ohňostroj na plátně

A bombastický půlnoční ohňostroj na plátně k naší  silvestrovské oslavě už tradičně také patří!


 

 

 Možná přijde i Číňan a určitě Mistr

Dosud se ani jednoho z pořádaných ročníků oslavy Čínského nového roku osobně žádný Číňan nezúčastnil, ale pořád na nějakého čekáme laugh. Dobrou zprávou je že účast  na letošním ročníku definitivně potvrdil  MISTR. více info na PAKOwebu - Pako.osoba.cz


Prodej originálních triček Čínský Nový rok KOHOUT

  Zájemcům o originální tričko Čínský Nový rok kohouta nabízíme možnost koupě za 230 Kč (barva tyrkysová, velikosti XL, L, M, S). V případě zájmu nás kontaktujte. Náhled trička naleznete zde.PARTNEŘI / PODPORUJÍ nás:

janusvet.cz KOCIS sound light stage kulturní server pro jižní čechy Gladiators gym unuo design Safari herna dětem pension Alfa

A poděkování patří těm, co nám pomáhali:
Příbrymu, Šárce, Martině, Červenáčkovi, Ivanovi, Matějovi, Kovimu, Marimu a dalším ...