info / rok prasete

novinky / aktuality

vloženo | 31.1. 09:33:03

Změna kapely na VIVAT BLACK SABBATH

Z důvodu vážného zranění jednoho člena formace TO BE DELIRIOUS muselo být vystoupení této kapely na Čínském novém roce Prasete bohužel zrušeno. Naštěstí se vzápětí objevila rov ...
vloženo | 27.12. 10:18:07

Čínský nový rock

K roku PPRASETE to na pódiu rozbalí táborští TO BE DELIRIOUS (psychedelic-hard rock). Dále se nově představí už známá táborská kapela MERESIEW (hardcore) a nemůže samozřejmě chybět tradiční sólové vystoupení kytaristy JIRKY ŠORMA. ...

z fotogalerie

diskuze / fórum

vloženo | 10.1. 15:21:03

Kali

RE: Disclaimer - díky opraveno :-) ...
vloženo | 3.1. 16:22:53

Disclaimer

9.2.2018 Horni leva strana... ...


qr kód

Čínský Nový rok

Oslava Čínského Nového roku v Táboře

Tato akce a oslava Čínského Nového roku je multikulturní a multimediální nestandardní silvestrovská oslava příchodu Nového roku podle tzv. čínského horoskopu a jeho  dvanácti znamení napříč spektrem všech obvyklých pojetí a žánrů v ryze evropském stylu. 

Oslava nemá jakýkoli náboženský, politický ani jiný rozměr či podtext a nesnaží se v tomto směru o žádnou podporu kromě podpory sebe sama.


 > tisková zpráva - rok PRASETE < 


Rezervace míst u stolů - velký sál

  Z organizačních důvodů prosíme účastníky oslavy, aby si nejpozději do předvečera akce REZERVOVALI místo (týká se večerního programového bloku) ke stolu prostřednictvím rezervačního formuláře, emailu nebo mobilu viz kontakty. Platnost rezervace je do 20.00 hodin.


Pomáháme ZVÍŘATŮM

 Podporujeme Z.S. Za práva zvířat (Tábor). 

 
Spolek, který vznikl v roce 2011 a od té doby zachránil mnoho opuštěných, týraných, či nemocných zvířat bez rozdílu druhu, pohlaví a věku. Část výtěžku ze vstupu putuje na záchranu psa Aidy.
 
 
Přispět můžete i vložením příspěvku do kasičky, která bude přímo na místě, ale i zakoupením vstupenky přispějete malou částí na tuto organizaci. K dispozici také dáváme transparentní účet: 2800328417/2010.

Co vás čeká:

Odpoledne (Čínský nový rok) pro děti 

I letošní rok jsme připravili  odpoledne pro děti. Jeho součástí bude mimo jiné  promítání, hry,  soutěže  i vystoupení kouzelnice.  (doporučeno pro děti  ve věku 5 - 12 let)


Možná přijde i kouzelnice

 Odpolední část programu - sekci pro děti zpestří svým poutavým vystoupením kouzelnice MAGIC ROSA, která načerpala novou inspiraci a přivezla  nám několik nových kouzel  z několika kouzelnických simposií, kterých se  tento rok úspěšně zúčastnila.


Odpolední promítání pro děti

  Kromě veselého silvestrovské promítání pohádek pro děti v odpolední sekci vás čeká i to  tématické - zaměřené na oslavovaný rok a zvíře, které mu bude další rok vládnout.  Na plátně vám připomeneme proběhlé ročníky a dozvíte se další info o akci a jejích partnerech a sponzorech.


Večerní programový blok


Hudba / koncert / DJ

  K roku PRASETE to na pódiu rozbalí táborští VIVAT BLACK SABBATH (Black Sabbath revival, Hard Rock & Heavy Metal) www.facebook.com/VivatBlackSabbath.  Dále se nově  představí už známá táborská kapela MERESIEW (hardcorewww.facebook.com/meresiew a nemůže samozřejmě chybět tradiční sólové vystoupení kytaristy JIRKY ŠORMA. A jako bonus se představí i nová formace KARELLL (pop music). 


DJ (diskžokejové)

  K tanci a poslechu bude v hlavním sále akce   opět z gramců pouštět hudbu osvědčený DJ SOULROCKER.  Paralelně se ve vedlejším prostoru AUX cafe představí DJ CUBASE.


Soutěž o ceny

V soutěži o ceny již tradičně  můžete vyhrát stovky hodnotných klasických i netradičních tématických cen. Jejich seznam zde bude před oslavou zveřejněn. Neváhejte proto a hojně kupujte nabízené losy, čímž celou akci podpoříte.

> seznam cen <


Čínské stoly - JITRNICE

 Na již tradičních čínských stolech budou pochoutkou pro letošní rok prasete jak jinak JITRNICE a další stylové pochoutky. K Dispozici bude rovněž už obvyklý čínský čaj. A jako bonus prasečí marcipánové ocásky.


Půlnoční silvestrovský přípitek

O půlnoci samozřejmě nemůže chybět klasický přípitek šampaňským (ZDARMA) a nezbytná přání a předsevzetí do Nového roku!


Půlnoční ohňostroj na plátně

A bombastický půlnoční ohňostroj na plátně k naší  silvestrovské oslavě už tradičně také patří!


Slavnostní výzdoba prostor

 V připravené  výzdobě prostor akce kromě standardních silvestrovských balónků, lampionů, třásní, hvězd a dalších podobných motivů naleznete určitě i prvky spojené se znamením, jehož příchod právě slavíme.


Silvestrovské masky

Slavnostní výzdobu a kulisu celé oslavy doplní masky zvířat a symbolů zvěrokruhu a další kostýmy, které si rozhodně můžete na akci také vzít.PARTNEŘI / PODPORUJÍ nás:

Agentura zvuk kulturní server pro jižní čechy janusvet.cz

A poděkování patří zbytku týmu a těm, co nás podporují:
Šárce K., Martině P., Ivanovi H., Matějovi a dalším ...