info / rok prasete

novinky / aktuality

vloženo | 31.1. 09:33:03

Změna kapely na VIVAT BLACK SABBATH

Z důvodu vážného zranění jednoho člena formace TO BE DELIRIOUS muselo být vystoupení této kapely na Čínském novém roce Prasete bohužel zrušeno. Naštěstí se vzápětí objevila rov ...
vloženo | 27.12. 10:18:07

Čínský nový rock

K roku PPRASETE to na pódiu rozbalí táborští TO BE DELIRIOUS (psychedelic-hard rock). Dále se nově představí už známá táborská kapela MERESIEW (hardcore) a nemůže samozřejmě chybět tradiční sólové vystoupení kytaristy JIRKY ŠORMA. ...

z fotogalerie

diskuze / fórum

vloženo | 10.1. 15:21:03

Kali

RE: Disclaimer - díky opraveno :-) ...
vloženo | 3.1. 16:22:53

Disclaimer

9.2.2018 Horni leva strana... ...


qr kód

Čínský Nový rok / Prase


Pomáháme ZVÍŘATŮM

 Podporujeme Z.S. Za práva zvířat (Tábor). 

 
Spolek, který vznikl v roce 2011 a od té doby zachránil mnoho opuštěných, týraných, či nemocných zvířat bez rozdílu druhu, pohlaví a věku. Část výtěžku ze vstupu putuje na záchranu psa Aidy.
 
 
Přispět můžete i vložením příspěvku do kasičky, která bude přímo na místě, ale i zakoupením vstupenky přispějete malou částí na tuto organizaci. K dispozici také dáváme transparentní účet: 2800328417/2010.

*Příspěvek je možno odečíst ze základu daně z příjmu !!!  V případě potřeby Vám bude vystaveno potvrzení o přijetí daru.

Pokud byste se o spolku chtěli dozvědět více, můžete nahlédnout na webové stránky www.zapravazvirat.cz či na facebookovém profilu.

<< zpět


PARTNEŘI / PODPORUJÍ nás:

Agentura zvuk kulturní server pro jižní čechy janusvet.cz

A poděkování patří zbytku týmu a těm, co nás podporují:
Šárce K., Martině P., Ivanovi H., Matějovi a dalším ...