info / rok prasete

novinky / aktuality

vloženo | 31.1. 09:33:03

Změna kapely na VIVAT BLACK SABBATH

Z důvodu vážného zranění jednoho člena formace TO BE DELIRIOUS muselo být vystoupení této kapely na Čínském novém roce Prasete bohužel zrušeno. Naštěstí se vzápětí objevila rov ...
vloženo | 27.12. 10:18:07

Čínský nový rock

K roku PPRASETE to na pódiu rozbalí táborští TO BE DELIRIOUS (psychedelic-hard rock). Dále se nově představí už známá táborská kapela MERESIEW (hardcore) a nemůže samozřejmě chybět tradiční sólové vystoupení kytaristy JIRKY ŠORMA. ...

z fotogalerie

diskuze / fórum

vloženo | 10.1. 15:21:03

Kali

RE: Disclaimer - díky opraveno :-) ...
vloženo | 3.1. 16:22:53

Disclaimer

9.2.2018 Horni leva strana... ...


qr kód

Čínský Nový rok / Prase

rok vepře   rok kohouta   rok kohouta   rok opice  

rok tygra   rok bůvola   rok krysy   rok vepře  

rok KOHOUTA

oslava  - UNIVERZITA Tábor (rok 2017)

Oslava roku Kohouta se podruhé uskutečnila v sále jihočeské univerzity Tábor. Akce začala představením pro děti, které pobavily promítané dětské pohádky a filmy, následované vystoupením kouzelnice Magic Rosy a odpolední dětskou sekci ukončily hry a soutěže pro děti.

Ve večerním bloku se opět s kytarou sólově představil Jirka Šorm, dále DJ Čermi a kapela ONE SPRIRIT. Následovala ukázka bojového sportu a sice exhibiční vystoupení MUAY THAY (thajský box). Perličkou oslavy bylo vystoupení ikony české avantgardní scény - básníka, textaře skladatele, hudebníka, herce a takzvaného fyzického básníka Petra Váši.

Netradiční oslavu Čínského nového ruku kohouta doplňovala silvestrovská výzdoba, nechybělo promítání na plátno, přípitek i půlnoční ohňostroj nebo tradiční guláš.


 

foto: David Peltán, Radek Tichý foto: Radek TichýPARTNEŘI / PODPORUJÍ nás:

Agentura zvuk kulturní server pro jižní čechy janusvet.cz

A poděkování patří zbytku týmu a těm, co nás podporují:
Šárce K., Martině P., Ivanovi H., Matějovi a dalším ...