novinky / aktuality

vloženo | 17.10. 22:16:33

Čínský nový rok přispěje na pomoc psům!

V rámci Čínského nového roku PSA b ...
vloženo | 29.9. 13:03:11

rok PSA na STŘELNICI (17.2. 2018)

Spolu se změnou zvířete, jež se ujme vlády nadcházející rok došlo i ke změnám v obsazení realizačního týmu celé akce. Ale především ke změně prostor, kde proběhne další ...

z fotogalerie

plakát / rok kohouta

diskuze / fórum

vloženo | 3.1. 22:02:59

Kali

>> ČenDa: Pozdě, ale přece - uvádí se, že první čínský kalendář byl sestrojen v roce 2637 před n.l., takže je vlastně asi rok 4653 :-) ...
vloženo | 8.2. 10:57:17

ČenDa

A jaký je teda rok... nevim číslo!!!! jako 2016 a oni maj také 2016? ...


qr kód

fotogalerie / rok TYGRA

rok kohouta   rok opice   rok tygra  

rok bůvola   rok vepře   rok krysy  

rok TYGRA

oslava na Pěkné Vyhlídce (rok 2010)

Příchod roku tygra jsme přivítali opět už v zavedeném sále restaurace Na pěkné vyhlídce. Tygří silvestrovskou oslavu pravidelně doplňovanou  podkresovou hudbou  ze seriálu o Malajském tygrovi přivítalo tento rok přes 300 účastníků a oslavenců.

Bojovnou náladu nadcházejícího roku tygra vyzdvihlo exhibiční vystoupení karate klubu Bechyně. Po sólovém vystoupení již legendárního Jirky Šorma  se u gramců  jako DJ tentokrát úspěšně představil Tao Maffa. Svoje kouzelnické triky opět předvedla Magic Rosa. Na čínských stolech už nemohl chybět guláš v celém  sále pak čínskotygří evokující výzdoba ani tématická videoprojekce nebo čínský čaj.

Na pódiu pak tentokrát zahřměla kapela To be Delirious a po vylosování několika set cen v soutěži dospěly oslavy opět svého vrcholu s půlnočním přípitkem a pak pokračovali až do ranních hodin.PARTNEŘI / PODPORUJÍ nás:

KOCIS sound light stage kulturní server pro jižní čechy janusvet.cz unuo design

A poděkování patří těm, co nám pomáhali:
Šárce, Martině, Ivanovi, Matějovi a dalším ...