info / rok prasete

novinky / aktuality

vloženo | 31.1. 09:33:03

Změna kapely na VIVAT BLACK SABBATH

Z důvodu vážného zranění jednoho člena formace TO BE DELIRIOUS muselo být vystoupení této kapely na Čínském novém roce Prasete bohužel zrušeno. Naštěstí se vzápětí objevila rov ...
vloženo | 27.12. 10:18:07

Čínský nový rock

K roku PPRASETE to na pódiu rozbalí táborští TO BE DELIRIOUS (psychedelic-hard rock). Dále se nově představí už známá táborská kapela MERESIEW (hardcore) a nemůže samozřejmě chybět tradiční sólové vystoupení kytaristy JIRKY ŠORMA. ...

z fotogalerie

diskuze / fórum

vloženo | 10.1. 15:21:03

Kali

RE: Disclaimer - díky opraveno :-) ...
vloženo | 3.1. 16:22:53

Disclaimer

9.2.2018 Horni leva strana... ...


qr kód

Čínský Nový rok / Prase

rok vepře   rok kohouta   rok kohouta   rok opice  

rok tygra   rok bůvola   rok krysy   rok vepře  

rok PRASETE

oslava  - STŘELNICE Tábor (rok 2019)

Oslava roku PRASETE se znovu uskutečnila v malém sále společenského domu Střelnice. Akce začala představením pro děti, které pobavily promítané dětské pohádky a filmy, následované vystoupením kouzelnice Magic Rosy a v odpolední dětské sekci nechyběly ani hry a soutěže pro děti.

Ve večerním bloku se opět s kytarou sólově představil Jirka Šorm, dále DJ Čermi.  Na pódiu to rozbalili VIVAT BLACK SABBATH (Black Sabbath revival, Hard Rock & Heavy Metal). Dále se nově představila už známá táborská kapela MERESIEW (hardcore)  a jako bonus i nová formace KARELLL (pop music). 

Netradiční oslavu Čínského nového roku doplňovala silvestrovská výzdoba, nechybělo promítání na plátno, přípitek i půlnoční ohňostroj a jako pohoštění tentokráte jitrnice.PARTNEŘI / PODPORUJÍ nás:

Agentura zvuk kulturní server pro jižní čechy janusvet.cz

A poděkování patří zbytku týmu a těm, co nás podporují:
Šárce K., Martině P., Ivanovi H., Matějovi a dalším ...