plakát / rok kohouta

z fotogalerie

novinky / aktuality

vloženo | 11.11. 13:18:43

Na scéně i fyzický básník Petr Váša

Letošní oslavu roku kohouta obohatí svým vystoupením i  básník, hudebník, textař, skladatel, výtvarník, experimentální herec v jedné osobě označovaný jako fyzický ...
vloženo | 2.11. 10:55:04

V programu bude hudba i bojové uměni

V rámci programu oslav roku Čínského nového roku  Kohouta se představí táborská kapela ONE SPIRIT (pop-rock). Proběhne rovněž exhibiční ukázka bojové ...

diskuze / fórum

vloženo | 3.1. 22:02:59

Kali

>> ČenDa: Pozdě, ale přece - uvádí se, že první čínský kalendář byl sestrojen v roce 2637 před n.l., takže je vlastně asi rok 4653 :-) ...
vloženo | 8.2. 10:57:17

ČenDa

A jaký je teda rok... nevim číslo!!!! jako 2016 a oni maj také 2016? ...


qr kód

novinky

Na scéně i fyzický básník Petr Váša

Letošní oslavu roku kohouta obohatí svým vystoupením i  básník, hudebník, textař, skladatel, výtvarník, experimentální herec v jedné osobě označovaný jako fyzický básník Petr Váša.

V programu bude hudba i bojové uměni

V rámci programu oslav roku Čínského nového roku  Kohouta se představí táborská kapela ONE SPIRIT (pop-rock). Proběhne rovněž exhibiční ukázka bojového sportu MUAY THAY.


Čínský nový rok pro děti

Letošní novinkou určitě bude odpolední blok a program pro nejmenší příznivce Čínského nového roku. V dětském programu chystáme promítání dětských filmů, hry, soutěže i kouzelnickou show.


Čínský nový rok Kohouta - zahájení příprav

Začínáme pro vás připravovat další ročník Čínského nového roku - tentokráte roku Kohouta. I další ročník proběhne v osvědčených prostorách společenského centra -  Univerzity Tábor, tentokrát  v sobootu  28.ledna 2017. Kromě tradičního scénáře připravujeme por další ročník  opět i pár vylepšení a novinek. Další inofrmace se dozvíte průbežně na tomto našem a webu a faceboku akce.


Nabídka prodeje trička OPICE

Zájemcům o originální tričko Čínský Nový rok opice nabízíme možnost koupě za 240 Kč (barva oranžová,  střih pánský nebo dámský). V případě zájmu nás kontaktujte.


Reklamní upoutávky na Čínský Nový rok

Prohlédněte si reklamní grafické upoutávky na letošní oslavu Čínského nového roku opice. Zahájena rezervace míst

Z organizačních důvodů prosíme účastníky oslavy, aby si REZERVOVALI místo ke stolu prostřednictvím rezervačního formuláře, emailu nebo mobilu viz kontakty.


Tisková zpráva - oslava Čínského Nového roku opice

Po několikaleté odmlce navazuje rozšířené sdružení MiHeKali na úspěšnou tradici netradičních silvestrovských oslav  Čínského Nového roku nyní s rokem OPICE.

Již pátá oslava  se tentokráte uskuteční ve velkém sále a dalších prostorech společenského centra UNIVERZITA Tábor v sobotu 6.února 2016 od 17.hodin.

Celá akce je stejně jako její předchozí ročníky pojata jako netradiční “silvestrovská” oslava  příchodu tzv. Čínského Nového roku v ryze osobitém a převážně evropském pojetí a současně i zvířete, které tomuto přicházejícímu roku bude vládnout. Což bude právě opice.

Můžete se opět těšit na originální výzdobu všech prostor, kuriózní masky, které doufáme, že si rovněž účastníci oslav i sami přinesou. A jako další kulisa celé show nemůže chybět ani tématicky pojaté veselé silvestrovské promítání převážně v “opičím duchu”.

Jako pohoštění budou návštěvníkům k dispozici již osvědčené tzv. čínské stoly - tedy různé tradiční i tématické pochoutky, kterým bude opět vévodit vyhlášený guláš.

O hudební stránku a doprovod celé akce se budou starat DJ Čermi (soul rockers), sólová hvězda předchozích ročníků - kytarista Jirka Šorm a na pódiu to v průběhu večera rozbalí kapely  Nephila (rock-metal) a  Laskat (alternativní rock).

Novým doplněním celé show bude v tomto ročníku  i vystoupení lektorky tance a profesionální orientální tanečnice Khalida.

V oblíbené soutěži o ceny zde pak můžete opět vyhrát stovky různých hodnotných cen!

O půlnoci nebude samozřejmě chybět pro všechny zúčastněné připravený slavnostní přípitek šampaňským ani bombastický ohňostroj!

Vstup na akci, veškerý program, půlnoční přípitek i občerstvení formou čínských stolů a guláše je opět ZDARMA!

Veškeré další podrobnosti, kontakty a možnost rezervace míst naleznete na www.cinskynovyrok.cz a  www.facebook.com/cinskynovyrok.

Z technických a organizačních důvodů prosíme všechny o rezervaci míst přes formulář na webu akce nebo zde v uvedených kontaktech.

Na vaši účast se těší sdružení MiHeKali

PDF verze ke stažení


Plakát Čínský Nový rok

Finální grafické zpracování plakátu oslavy Čínského Nového roku opice v Táboře je na světě. Distribuce tištěné verze začne začátkem ledna 2016. Náhled plakátu naleznete zde.


Program večera

Sestavili jsme již podrobný předběžný program celého večera oslavy Čínského nového roku roku opice - viz. odkaz PROGRAM.


Potvrzení účinkujících

Potvrzeno vystoupení hudebníků a účinkujích letošního ročníku Čínského Nového roku - kapely NEPHILA , DJ ČERMIHO, kytaristy JIRKY ŠORMA a orientální tanečnice KHALIDA.


Soutěž o ceny - první ceny

V  soutěži o ceny najdete první hodnotné ceny, které prostě musíte mít!. Další budou postupně přibývat. Jejich seznam naleznete zde.


Oslava roku Opice v Univerzitě Tábor

Jako nové místo konání domluven krásný sál a prostor  ve společenském centru UNIVERZITY Tábor, kde nově pravidleně probíhá spousta koncertů a kulturních akcí. Web Univerzity Tábor na  www.univerzitatabor.cz


Uskutečnění oslav Nového roku OPICE

Po delší odmlce způsobené mateřskou dovolenou člena sdružení potvrzeno uskutečnění dalšího netradičního ročníku oslav ČÍNSKÉHO NOVÉHO ROKU tentokrát roku OPICE v sobotu 6.února 2016 (evropského kalendáře) . 


Nový web Čínského Nového roku

Připravili jsme pro vás novou podobu www stránek akce Čínský nový rok na adrese www.cinskynovyrok.cz. Budou zde postupně doplněny všechny informace o připravované akci, program, možnost rezervace míst a další info. Doplněny budou  i prezentace  z již proběhlých ročníků včetně fotogalerie. 


Přijetí nového člena a změna názvu sdružení

Volné kulturně umělecké sdružení KEKALI (HEK a KALI ) pořádající multikulturní párty ČÍNSKÝ NOVÝ ROK  přibírá nově do svých řad dalšího člena MILHAUZE. Na základě této skutečnosti se nově sdružení přejemenovává na MI HEKALI. Novému členovi tímto přejeme hodně úspěchů a pozitivních kulturních prožitků.PARTNEŘI / PODPORUJÍ nás:

janusvet.cz KOCIS sound light stage kulturní server pro jižní čechy Gladiators gym unuo design Safari herna dětem pension Alfa

A poděkování patří těm, co nám pomáhali:
Příbrymu, Šárce, Martině, Červenáčkovi, Ivanovi, Matějovi, Kovimu, Marimu a dalším ...