info / rok prasete

novinky / aktuality

vloženo | 31.1. 09:33:03

Změna kapely na VIVAT BLACK SABBATH

Z důvodu vážného zranění jednoho člena formace TO BE DELIRIOUS muselo být vystoupení této kapely na Čínském novém roce Prasete bohužel zrušeno. Naštěstí se vzápětí objevila rov ...
vloženo | 27.12. 10:18:07

Čínský nový rock

K roku PPRASETE to na pódiu rozbalí táborští TO BE DELIRIOUS (psychedelic-hard rock). Dále se nově představí už známá táborská kapela MERESIEW (hardcore) a nemůže samozřejmě chybět tradiční sólové vystoupení kytaristy JIRKY ŠORMA. ...

z fotogalerie

diskuze / fórum

vloženo | 10.1. 15:21:03

Kali

RE: Disclaimer - díky opraveno :-) ...
vloženo | 3.1. 16:22:53

Disclaimer

9.2.2018 Horni leva strana... ...


qr kód

novinky

Změna kapely na VIVAT BLACK SABBATH

Z důvodu vážného zranění jednoho člena formace TO BE DELIRIOUS muselo být vystoupení této kapely na Čínském novém roce Prasete bohužel zrušeno. Naštěstí se vzápětí objevila rovnocenná náhrada v podobě kapely VIVAT BLACK SABBATH (Black Sabbath revival, Hard Rock&Heavy Metal).


Čínský nový rock

K roku PPRASETE to na pódiu rozbalí táborští TO BE DELIRIOUS (psychedelic-hard rock). Dále se nově představí už známá táborská kapela MERESIEW (hardcore) a nemůže samozřejmě chybět tradiční sólové vystoupení kytaristy JIRKY ŠORMA.

DJ na roku Prasete

K tanci a poslechu bude v hlavním sále akce opět z gramců pouštět hudbu osvědčený DJ SOULROCKER. Paralelně se ve vedlejším prostoru AUX cafe představí DJ CUBASE.


Čínský nový rok přispěje na pomoc psům!

V rámci Čínského nového roku PSA budou moci návštěvníci přispět na charitu a jak jinak než na PSY.

Část výtěžku ze vstupného a veřejná sbírka na místě akce  bude věnována na podporu Z.S. Za práva zvířat (Tábor).


 

Podporujeme organizaci Z.S. Za práva zvířat.

 

Spolek, který vznikl v roce 2011 a od té doby zachránil mnoho opuštěných, týraných, či nemocných zvířat bez rozdílu druhu, pohlaví a věku.  
Rok 2018 je ve znamení psa. Pojedeme mu tedy naproti sbírkou na výrobu invalidního vozíku.
Přispět můžete vložením příspěvku do kasičky, která bude přímo na místě, ale i zakoupením vstupenky příspějete malou částí na tuto organizaci.
 
K dispozici také dáváme transparentní účet: 2800328417/2010  (do poznámky prosím, napište "vozik")

Koncert na oslavu roku psa

Letošní rok PSA to na pódiu rozbalí Group N'Six - kapela táborských muzikantů hrající rockové pecky vlastním svérázným způsobem pro pobavení své,...a zejména pro pobavení lidí. Kdo má rád songy kapel Guns N' Roses, Aerosmith, Metallica, The Offspring, Lenny Kravitz, AC/DC, Iron Maiden, Krucipusk, Ozzy Osbourne, Hudba Praha, Soundgarden, Nirvana, ZZ Top,...či lahůdky v podobě hustých coverů na Depeche Mode, nebo Michael Jacksona si přijde na své!

Dále se představí mladá táborská kapela VANDA (Indie rock)


Rok PSA na STŘELNICI (17.2. 2018)

Spolu se změnou zvířete, jež se ujme vlády nadcházející rok došlo i ke změnám v obsazení realizačního týmu celé akce. Ale především ke změně prostor, kde proběhne další oslava Čínského nového roku - roku PSA.

Pro tuto jsme vybrali komornější prostory již historicky známého společenského domu STŘELNICE (malý sál) a zároveň počítáme s propojení s AUX Café, se kterým počítáme jako s druhou doprovodnou scénou akce. Těšíme se na vás 17.února 2018!


Na scéně i fyzický básník Petr Váša

Letošní oslavu roku kohouta obohatí svým vystoupením i  básník, hudebník, textař, skladatel, výtvarník, experimentální herec v jedné osobě označovaný jako fyzický básník Petr Váša.

V programu bude hudba i bojové uměni

V rámci programu oslav roku Čínského nového roku  Kohouta se představí táborská kapela ONE SPIRIT (pop-rock). Proběhne rovněž exhibiční ukázka bojového sportu MUAY THAY.


Čínský nový rok pro děti

Letošní novinkou určitě bude odpolední blok a program pro nejmenší příznivce Čínského nového roku. V dětském programu chystáme promítání dětských filmů, hry, soutěže i kouzelnickou show.


Čínský nový rok Kohouta - zahájení příprav

Začínáme pro vás připravovat další ročník Čínského nového roku - tentokráte roku Kohouta. I další ročník proběhne v osvědčených prostorách společenského centra -  Univerzity Tábor, tentokrát  v sobootu  28.ledna 2017. Kromě tradičního scénáře připravujeme por další ročník  opět i pár vylepšení a novinek. Další inofrmace se dozvíte průbežně na tomto našem a webu a faceboku akce.


Zahájena rezervace míst

Z organizačních důvodů prosíme účastníky oslavy, aby si REZERVOVALI místo ke stolu prostřednictvím rezervačního formuláře, emailu nebo mobilu viz kontakty.


Tisková zpráva - oslava Čínského Nového roku opice

Po několikaleté odmlce navazuje rozšířené sdružení MiHeKali na úspěšnou tradici netradičních silvestrovských oslav  Čínského Nového roku nyní s rokem OPICE.

Již pátá oslava  se tentokráte uskuteční ve velkém sále a dalších prostorech společenského centra UNIVERZITA Tábor v sobotu 6.února 2016 od 17.hodin.

Celá akce je stejně jako její předchozí ročníky pojata jako netradiční “silvestrovská” oslava  příchodu tzv. Čínského Nového roku v ryze osobitém a převážně evropském pojetí a současně i zvířete, které tomuto přicházejícímu roku bude vládnout. Což bude právě opice.

Můžete se opět těšit na originální výzdobu všech prostor, kuriózní masky, které doufáme, že si rovněž účastníci oslav i sami přinesou. A jako další kulisa celé show nemůže chybět ani tématicky pojaté veselé silvestrovské promítání převážně v “opičím duchu”.

Jako pohoštění budou návštěvníkům k dispozici již osvědčené tzv. čínské stoly - tedy různé tradiční i tématické pochoutky, kterým bude opět vévodit vyhlášený guláš.

O hudební stránku a doprovod celé akce se budou starat DJ Čermi (soul rockers), sólová hvězda předchozích ročníků - kytarista Jirka Šorm a na pódiu to v průběhu večera rozbalí kapely  Nephila (rock-metal) a  Laskat (alternativní rock).

Novým doplněním celé show bude v tomto ročníku  i vystoupení lektorky tance a profesionální orientální tanečnice Khalida.

V oblíbené soutěži o ceny zde pak můžete opět vyhrát stovky různých hodnotných cen!

O půlnoci nebude samozřejmě chybět pro všechny zúčastněné připravený slavnostní přípitek šampaňským ani bombastický ohňostroj!

Vstup na akci, veškerý program, půlnoční přípitek i občerstvení formou čínských stolů a guláše je opět ZDARMA!

Veškeré další podrobnosti, kontakty a možnost rezervace míst naleznete na www.cinskynovyrok.cz a  www.facebook.com/cinskynovyrok.

Z technických a organizačních důvodů prosíme všechny o rezervaci míst přes formulář na webu akce nebo zde v uvedených kontaktech.

Na vaši účast se těší sdružení MiHeKali

PDF verze ke stažení


Plakát Čínský Nový rok

Finální grafické zpracování plakátu oslavy Čínského Nového roku opice v Táboře je na světě. Distribuce tištěné verze začne začátkem ledna 2016. Náhled plakátu naleznete zde.


Program večera

Sestavili jsme již podrobný předběžný program celého večera oslavy Čínského nového roku roku opice - viz. odkaz PROGRAM.


Potvrzení účinkujících

Potvrzeno vystoupení hudebníků a účinkujích letošního ročníku Čínského Nového roku - kapely NEPHILA , DJ ČERMIHO, kytaristy JIRKY ŠORMA a orientální tanečnice KHALIDA.


Soutěž o ceny - první ceny

V  soutěži o ceny najdete první hodnotné ceny, které prostě musíte mít!. Další budou postupně přibývat. Jejich seznam naleznete zde.


Oslava roku Opice v Univerzitě Tábor

Jako nové místo konání domluven krásný sál a prostor  ve společenském centru UNIVERZITY Tábor, kde nově pravidleně probíhá spousta koncertů a kulturních akcí. Web Univerzity Tábor na  www.univerzitatabor.cz


Uskutečnění oslav Nového roku OPICE

Po delší odmlce způsobené mateřskou dovolenou člena sdružení rolex repliky hodinek potvrzeno uskutečnění dalšího netradičního ročníku oslav ČÍNSKÉHO NOVÉHO ROKU tentokrát roku OPICE v sobotu 6.února 2016 (evropského kalendáře) . 


Nový web Čínského Nového roku

Připravili jsme pro vás novou podobu www stránek akce Čínský nový rok na adrese www.cinskynovyrok.cz. Budou zde postupně doplněny všechny informace o připravované akci, rolex repliky hodinek program, možnost rezervace míst a další info. Doplněny budou  i prezentace  z již proběhlých ročníků včetně fotogalerie. PARTNEŘI / PODPORUJÍ nás:

Agentura zvuk kulturní server pro jižní čechy janusvet.cz

A poděkování patří zbytku týmu a těm, co nás podporují:
Šárce K., Martině P., Ivanovi H., Matějovi a dalším ...